En Ucuz Tıraş Makinesi Fiyatları
Aprilla AS-3008 Tıraş Makinesi

aprilla as-3008 tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz aprilla tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek aprilla as-3008 tıraş makinesi keşfet.

58.99 ₺

Cvs DN-7471 Speedy Sakal Kesme Makinesi

cvs dn-7471 speedy sakal kesme makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz cvs tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek keşfet.

99.99 ₺

Philips BG105/11 Tıraş Makinesi

philips bg105/11 tıraş makinesinde tek bıçak bulunmaktadır. ##şarj göstergesi bulunmaktadır ve kablosuz şekilde kullanılmaktadır. ##şarjın tam olarak dolması için 8 saat gerekmektedir ve daha sonra 50 dakika kesintisiz kullanılabilmektedir.

195.00 ₺

Philips 7000 S 738-17 Tıraş Makinesi

philips 7000 s 738-17 tıraş makinesi özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! philips 7000 s 738-17 tıraş makinesi özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

301.43 ₺

Braun Series 7 7865CC Tıraş Makinesi

braun series 7 7865cc tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz braun tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek braun 7 serisi 7865cc ıslak ve kuru tıraş makinesi keşfet.

1,349.00 ₺

Permasharp PS-3500 Tıraş Makinesi

permasharp ps-3500 tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz permasharp tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek permasharp traş makinası çift bataryalı ps-3500 keşfet.

146.33 ₺

Premier PS 772 Mavi Tıraş Makinesi

premier ps 772 mavi tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz premier tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek premier tıraş makineleri keşfet.

139.00 ₺

Philips Aquatouch S5420/59 Tıraş Makinesi

philips aquatouch s5420/59 tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz philips tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek philips s5420/59 aquatouch ıslak ve kuru tıraş keşfet.

1,599.90 ₺

HTC 8607 Tıraş Makinesi

htc 8607 tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz htc tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek wildlebend htc 8607 şarj edilebilir tıraş makinesi keşfet.

29.90 ₺

Premier PS 773 Tıraş Makinesi

premier ps 773 tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz premier tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceyerek premier ps 773 3w şarj edilebilir traş makinesi - altın keşfet.

219.00 ₺

Codos CHC-330 Tıraş Makinesi

codos chc-330 tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz codos tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek codos tıraş makineleri keşfet.

139.00 ₺

Braun Pocketgo M90 Tıraş Makinesi

braun pocketgo m90 tıraş makinesi fiyatları mayyo.com'da! braun pocketgo m90 tıraş makinesi ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun braun pocketgo m90 tıraş makinesi fiyatını kaçırma.

399.00 ₺

Worldtec GTS-3500 Saç Sakal Tıraş Makinesi

worldtec gts-3500 saç sakal tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz worldtec tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek worldtec tıraş makineleri keşfet.

115.00 ₺

Panasonic ER-1512-K801 Saç Ve Sakal Tıraş Makinesi

panasonic er-1512-k801 saç ve sakal tıraş makinesi fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz panasonic tıraş makineleri modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek keşfet.

1,156.03 ₺

CVS DN 7753 Kişisel Bakım Seti

cvs dn 7753 kişisel bakım seti fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com’da. aradığınız cvs dn 7753 kişisel bakım seti modellerini karşılaştır ve yorumlarını inceleyerek keşfedin.

68.90 ₺

Gillette Fusion 5 Power 1up Tıraş Makinesi

gillette fusion 5 power 1up tıraş makinesi özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! gillette fusion 5 power 1up tıraş makinesi özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

58.15 ₺

Gold HTC 2222 Burun Kılı Temizleme Şarjlı Traş Makinesi

gold htc 2222 burun kılı temizleme şarjlı traş makinesi özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! gold htc 2222 burun kılı temizleme şarjlı traş makinesi özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

45.49 ₺

Alkılıç ALK627 Tıraş Makinesi

alkılıç alk627 tıraş makinesi özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! alkılıç alk627 tıraş makinesi özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

49.90 ₺

Grundig MS 7640 Tıraş Makinesi

grundig ms 7640 tıraş makinesi özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! grundig ms 7640 tıraş makinesi özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

289.00 ₺

Babyliss E824E Erkek Bakım Seti

babyliss e824e erkek bakım seti fiyatları mayyo.com'da! babyliss e824e erkek bakım seti ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun babyliss e824e erkek bakım seti fiyatını kaçırma.

239.90 ₺Tıraş Makineleri

Kişisel bakım, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de önemlidir. Bakımlı bir görünüme sahip olmak, hem estetik açıdan olumlu etkiler hem de daha hijyenik yaşamayı sağlar. Erkeklerin kişisel bakım ritüelleri arasında günlük tıraş olmak vardır. Tıraş olmak, erkekleri daha genç gösterir. Estetik görüntünün yanı sıra cilt bakımı için de oldukça önemlidir. Bazı erkekler, sakal bırakmayı tercih ederken, bazıları sakallarını tamamen veya kısmen tıraş eder. Fakat her durumda da belli periyotlarda tıraş olmak gerektir. Çünkü sakal çok hızlı uzar. Birkaç farklı tıraş olma yöntemi vardır. Bunlardan en yaygını jilet bıçağı ve tıraş makineleridir. Önce birçok erkek tıraş olmak için tek kullanımlık jilet bıçaklarını tercih ederdi. Fakat son yıllarda tıraş makinelerinin kullanımı daha da yaygınlaştı. Tıraş makineleri ile tıraş olmanın birçok avantajı vardır. Jiletler  kısa süreli kullanım için uygun iken, tıraş makineleri uzun ömürlü aletlerdir. Sadece bir kere satın alıp yıllarca kullanılabilir. Bundan dolayı, erkekler tıraş makinelerine yönelmiştir. Sadece sakal tıraşı değil, vücudun çoğu bölgesi için uygun tıraş makineleri vardır. Tıraş makinesi özellikleri, modelden modele değişiklik gösterir. Bundan dolayı ürün çeşitliliği bakımından geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Genellikle küçük ev aletleri markaları tarafından üretimleri gerçekleşir. Çeşitli birçok tıraş makinesi markası vardır. Tıraş makineleri yıllar içinde geliştirilerek  evrimleşmiş ve günümüzdeki halini almıştır. Elektrikli tıraş makineleri ilk olarak 2000’li yıllarda piyasaya sürülmüştür.

Tıraş Makinesi Modelleri

Tıraş makinesi modelleri, ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Öncelikle tıraş makinelerinde çeşitlilik gösteren faktörlerden birisi bölgesel tasarımlı bıçaklardır. Tıraş makineleri, vücudun farklı bölgelerine göre özel olarak tasarlanır. Sakal tıraş makinesi modelleri, yüz hatları göz önünde bulundurularak üretilir. Genellikle sakal tıraş makinelerinde, yüzün farklı bölgeleri için özel tıraş başlıkları bulunur. Bu gibi modellerde, burun ve kulak kılı, bıyık, keçi sakalı gibi küçük bölgelere uygun başlıklar vardır. Sadece kesmek için değil, şekillendirmek ve düzeltmek için de kullanılır. Jilet gibi aletler ile sakal şekillendirmek çok kolay değildir. Sakal tıraş makineleri sayesinde, istenilen sakal şekli ve boyu kolaylıkla ayarlanabilir. Saç tıraş makinesi modelleri, kısa boyda saç kesimi yapmak isteyenler için uygun modellerdir. En kısa boylara kadar saç kesimi yapılabilir. Aynı zamanda farklı stillere göre saçlar şekillendirilebilir. İki bölge için de kullanılabilen saç ve sakal tıraş makinesi modelleri vardır. Bu gibi ürünlerde tıraş başlığı sayısı fazladır. Böylikle, kullanılan bölgeye göre tıraş başlığı değiştirilip kullanılabilir. Bölgesel tıraş makinelerine göre daha kullanışlıdır. Bir diğer tıraş makinesi çeşidi ise Vücut tıraş makineleridir. Vücut bölgelerindeki tüyler için tasarlanmıştır. Bu üç farklı tıraş makinesi çeşidini kapsayan vücudun her bölgesi için kullanıma uygun tıraş makineleri vardır. Sakal, saç ve vücut tüylerinin hepsi için kullanılabilir. Bu gibi ürünler, fazla sayıda tıraş başlığı bulundurur. Her bölge için özel tıraş başlıkları içerir. Kullanım alanı geniş olduğu için diğer modellere göre daha kullanışlıdır. Tıraş makineleri, şarjlı ve pilli olmak üzere ikiye ayrılır. Pili olan modeller, özel tıraş makinesi pili ile çalışır. Bu piller belli periyotlar ile değiştirilmelidir. Şarjlı tıraş makineleri kabloludur. Kullanım süreleri, yarım saat ile 2 saat arasında değişiklik gösterir. Bazı şarjlı tıraş makineleri prize bağlı olarak çalışırken bazıları kablosuz olarak da çalışabilir. Tıraş makineleri kuru cilt üzerinde daha yüksek performans sergiler. Fakat son geliştirilen tıraş makineleri ıslak kullanıma da uygundur. Islak kuru tıraş makinesi modelleri su geçirmezdir. Bundan dolayı duşta kullanılabilir. Kuru tıraş makineleri ise kuru cilt üzerinde kullanılmalıdır. Tıraş makinesi tıraş bıçaklarının kullanım süreleri modelden modele değişir. Bazı modellerin tıraş bıçakları uzun yıllar kullanıma uygun iken bazıları 6 ay gibi kısa sürelerde değiştirilir.

Tıraş Makinesi Fiyatları

Tıraş makinesi fiyatları modelden modele ve markadan markaya değişiklik gösterir. Tıraş makinesi markaları, farklı özelliklere sahip tıraş makineleri üretir. Bundan dolayı fiyatlar değişiklik gösterir. Tıraş makinesi fiyatları geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Net bir sayı söylemek mümkün olmasa da fiyatlar 100 lira ile 2000 lira bandında değişiklik gösterir. Fiyat aralığının bu kadar geniş olmasının farklı sebepleri vardır. Düşük fiyatlara sahip tıraş makineleri arasında fiyat çeşitliliğine sebep olan en önemli özellik tıraş başlığı sayıdır. Tıraş başlığı sayısı arttıkça fiyat artar. Bundan dolayı 3 başlıklı tıraş makinesi modelleri genellikle daha ucuzdur. Bu durum tıraş makinesi çeşidi ile de ilgilidir. Bölgesel tıraş makineleri, tüm bölgeler için uygun tıraş makinelerine göre daha ekonomiktir. Fakat her bölge için farklı bir tıraş makinesi almak yerine tüm bölgeler için kullanılabilir tıraş makinesi almak daha ekonomik olur. Tıraş makinelerinin fiyatını etkileyen bir diğer önemli faktör ise ıslak-kuru kullanımdır.Su geçirmez özelliğine sahip modeller hem ıslak hem de kuru kullanıma uygundur. Islak kuru tıraş makineleri, kuru tıraş makinelerine göre daha pahalıdır. Tıraş makineleri, elektrikli ve pilli olarak ikiye ayrılır. Elektrikli tıraş makinesi modelleri daha gelişmiş ve özellik bakımından çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Bundan dolayı fiyatları pilli tıraş makinelerine göre daha pahalıdır. Son dönemin favori elektronik eşyalarından arasında 3d bıçaklı tıraş makineleri vardır. Jiletli tıraş makinesi modellerine göre daha ergonomik bir tasarıma sahiptir. 3d bıçaklı tıraş makineleri, jiletli tıraş makinelerine göre daha pahalıdır. Bazı tıraş makineleri,yüz kıvrımı algılama teknolojisine sahiptir. Algılanan yüz kıvrımına uygun tıraş bıçakları ile en uygun tıraş deneyimini size sunar. Bu gibi gelişmiş özelliklere sahip tıraş makineleri, fiyat olarak diğer modellerin üstünde yer alır. 

Tıraş Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tıraş makinelerinin kullanımının yaygınlaşması ile birlikte çeşitli birçok marka tıraş makinesi modeli geliştirdi. Her geçen gün tıraş makinelerinin özellikleri geliştirilir ve kullanımı daha kolay hale gelir. Tıraş makinesi seçmek kolay gibi görünse de dikkat edilmesi gereken önemli birkaç faktör vardır. Tıraş makinelerinin kullanım alanları değişiklik gösterir. Öncelikle, hangi bölge için tıraş makinesi modeli almak istediğinize karar vermelisiniz. Eğer sakal tıraşı için bir model arıyorsanız, seçiminizi sakal için özel olarak üretilen modellerden yana yapmalısınız. Bazı tıraş makineleri her bölge için uygun değildir. Genel amaçlı bir model arıyorsanız, seçiminizi vücudun her bölgesi için uygun tasarlanan tıraş makinelerinden yana yapmalısınız. Tıraş makinelerinin bazıları sadece kablolu kullanılabiliyor iken bazıları kablosuzdur. Kablolu tıraş makinesi modeli satın almak istiyorsanız, alacağınız modelin kablosuz da kullanılabiliyor olmasına dikkat etmelisiniz. Kablosuz kullanabilmek konfor alanınızı genişletir. Aynı zamanda duşta elektrikli tıraş makinelerini prize bağlı halde kullanmak tehlikelidir. Bundan dolayı şarjlı bir modeller daha rahat kullanım sağlar.  Alacağınız modelin tıraş bıçaklarının cilt sağlığınız için zararlı olmadığına emin olmalısınız. Bazı insanlar kuru ciltte tıraş olmayı tercih ederken bazıları duştayken tıraş olur. Eğer duş esnasında tıraş olanlar arasında iseniz, alacağınız model ıslak-kuru kullanıma uygun modeller olmalıdır. Kuru tıraş makineleri su geçirmez özelliğe sahip olmadıkları için suyla temas halinde bozulur. 

Hızlı

Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
Fiyatları sürekli güncelliyoruz.

En Ucuz

Aynı Ürüne Daha Fazla Para Vermeyin.
Aradığınız ürün hangi satıcıda kaç paraya satılıyor.

Güvenilir

Yalnızca bir ürünü bir gün değil,
Her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.

dubai vize buca escort şirinevler escort denizli escort çiğli escort istanbul escort Anadolu Yakası Escort denizli escort buca escort izmir escort gaziantep escort gaziantep escort ankara escort escort ankara meritroyalbets.net slot siteleri meritking escort istanbul şişli escort mecidiyeköy escort ataköy escort maltepe escort denizli escort izmir masaj izmir masaj salonu şişli escort esenyurt escort avcılar escort istanbul escort marmaris escort