En Ucuz Robot Süpürge Fiyatları
Sentar Mop 1S Siyah Robot Süpürge ve Paspas

sentar mop 1s siyah robot süpürge ve paspas özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! sentar mop 1s siyah robot süpürge ve paspas özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,859.00 ₺

iRobot Roomba 966 Robot Süpürge

irobot roomba 966 robot süpürge fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz irobot robot süpürgeler modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek irobot robot süpürgeler keşfet.

5,099.00 ₺

Xiaomi Roborock E20 Robot Süpürge ve Islak Paspas

xiaomi roborock e20 robot süpürge ve ıslak paspas fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com’da. aradığınız xiaomi roborock e20 robot süpürge ve ıslak paspas modellerini karşılaştır ve yorumlarını inceleyerek keşfedin.

2,179.90 ₺

Xiaomi Se Vacuum Cleaner 2in1 Akıllı Robot Süpürge

xiaomi se vacuum cleaner 2in1 akıllı robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! xiaomi se vacuum cleaner 2in1 akıllı robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

2,670.00 ₺

Anker Eufy Robo Vac 35C Wi Fi Uygulama Destekli HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

anker eufy robovac g10 hybrid - wi-fi uygulama destekli - fiyatı en son kaça olur? anker eufy robovac g10 hybrid - wi-fi uygulama destekli - ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun anker eufy robovac g10 hybrid - wi-fi uygulama destekli - fiyatını kaçırma!

3,700.00 ₺

Liectroux C30B 500 W Robot Süpürge

liectroux c30b 500 w robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! liectroux c30b 500 w robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,957.35 ₺

Liectroux ZK901 Islak/Kuru Robot Süpürge

liectroux zk901 ıslak/kuru robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! liectroux zk901 ıslak/kuru robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

3,929.00 ₺

iRobot Roomba 960 Teşhir Robot Süpürge

irobot roomba 960 teşhir robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! irobot roomba 960 teşhir robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

4,299.90 ₺

Xiaomi Robot Vakum Mop 1C Süpürge Emici Fırçası

xiaomi robot vakum mop 1c süpürge emici fırçası özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! xiaomi robot vakum mop 1c süpürge emici fırçası özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

81.00 ₺

İrobot Roomba 671 Robot Süpürge

irobot roomba 671 robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! irobot roomba 671 robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,699.90 ₺

Irobot Roomba 606 Robot Süpürge

ırobot roomba 606 robot süpürge fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz irobot robot süpürgeler modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek irobot robot süpürgeler keşfet.

1,699.00 ₺

Fakir Robert L Robot Süpürge

fakir robert l robot süpürge fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz fakir robot süpürgeler modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek fakir robot süpürgeler keşfet.

4,872.00 ₺

Samsung VR10M7030WG Powerbot Robot Süpürge

samsung vr10m7030wg powerbot robot süpürge fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz samsung robot süpürgeler modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek samsung robot süpürgeler keşfet.

4,249.00 ₺

Neato Robotics Botvac D3 Robot Süpürge

neato robotics botvac d3 robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! neato robotics botvac d3 robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

5,923.39 ₺

Mamibot EXVAC680S Robot Süpürge

mamibot exvac680s robot süpürge fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com’da. aradığınız mamibot exvac680s robot süpürge modellerini karşılaştır ve yorumlarını inceleyerek keşfedin.

4,349.00 ₺

Xiaomi Robot Vacuum Mop Essential Akıllı Robot Süpürge

xiaomi robot vacuum mop essential akıllı robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! xiaomi robot vacuum mop essential akıllı robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

2,039.00 ₺

Liectroux H6 Vacuum Cleaner Siyah Akıllı Robot Süpürge

liectroux h6 vacuum cleaner siyah akıllı robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! liectroux h6 vacuum cleaner siyah akıllı robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

999.00 ₺

iRobot Roomba 692 Siyah Robot Süpürge

irobot roomba 692 siyah robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! irobot roomba 692 siyah robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

6,774.50 ₺

iRobot Roomba E5 Wi-Fi Robot Süpürge

irobot roomba e5 wi-fi robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! irobot roomba e5 wi-fi robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

4,856.50 ₺

Yukka Beyaz V101 Elektrikli Robot Süpürge

yukka beyaz v101 elektrikli robot süpürge özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! yukka beyaz v101 elektrikli robot süpürge özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,062.50 ₺Robot Süpürge

Yaşam alanlarınızın evinizin ya da ofisinizin temiz olmasının birinci şartı ortamın süpürülmesi olarak bilinir. Özellikle evinizi temiz tutmak için hemen hemen her gün evinizi süpürürsünüz. Temizlik birçok insanın önem verdiği bir konudur ve bundan dolayı vaktinizin bir kısmını temizlik yapmaya ayırırsınız. 

Gelişen hayat standartlarının yanında insanların artık daha çok iş mesaisi yaptıkları görülür. Bu nedenle temizlik yapmak için daha az zaman kalır. Bunun yanında vaktinizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak teknolojik gelişmeler de karşımıza çıkar. İşte robot süpürge size hayatınızı kolaylaştıracak bir teknoloji sunar. Robot süpürgeler siz evde olsanızda olmasanızda kendi başına ortamı süpürür. Robot süpürgelerin haritalama hafızası sayesinde süpürdüğü yerleri bir daha süpürmez ve evinizin her köşesini süpürerek temizler. Ayrıca robot süpürgelerin şarjları bittiklerinde şarj istasyonuna gidip kendilerini şarj etme özellikleri de bulunur. 

Robot süpürgeler ilk olarak 2001 yılında tasarlanıp piyasaya sürülür. Robot süpürge üreten ilk firmalardan biride İ Robot olarak karşımıza çıkar. İ Robot süpürge piyasaya girdiği 2002 yılından beri birçok modelde üretildiği görülür.

Robot Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Son yıllarda teknolojinin gelişimi ile beraber hayatımızı kolaylaştıran birçok önemli ürün insanların kullanımına sunulduğu görülür. Hayatımıza yeni girdiğini söyleyebileceğimiz robot süpürgeler bu ürünlerin arasında yer alır. Gün geçtikçe birçok firmanın robot süpürge üretmeye başlaması ile model ve özellikler de artış gösterir. Bu alanda üretim yapan birçok önemli firma bulunmakla birlikte, bu firmaların ar-ge çalışmaları sayesinde robot süpürgeler çok daha işlevsel hale gelir. Örneğin, robot süpürgelere eklenen farklı yer yüzeylerini algılama özelliği sayesinde bu robot süpürgeler sert zemin ile halı süpürürken bu durumu algılayabilir ona göre performanslarını ayarlayabilir. Bu özelliğe sahip Xiaomi robot süpürge kir algılama sensörü sayesinde daha kirli olan alanları daha yüksek performans ile temizler. Robot süpürgeler sayesinde evinizi süpürürken ulaşamadığınız alanların daha kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Özellikle robot süpürge Samsung markasının ekstra ince tasarımı sayesinde yatak altları ve koltuk altları gibi ulaşılması zor olan yerleri kendi kendine temizler. Robot süpürgeniz evinizi temizlerken herhangi bir kabloya bağlı olmadığından evin her odasını ve her köşesini temizleyebilir. Robot şarjlı süpürgeler bu anlamda diğer süpürge modellerine göre çok daha kullanışlıdır. Şarjlı robot süpürgelerin aynı zamanda size enerji tasarrufu sağlayan modelleri de bulunur. Düşük enerji tüketimi özelliği bulunan robot süpürge Philips’in enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Robot süpürgenizin siz evde yokken evinizi süpürmesini istiyorsanız zaman ayarı özelliği olan robot süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Robot süpürge Fakir markasının üretmiş olduğu modellerde bulunan zaman ayarı sayesinde robot süpürgeniz önceden ayarlanır. Sizin ayarladığınız saatte kendiliğinden evi süpürmeye başlar. Robot süpürgelerin algılama sensörleri bulunur. Bu algılama sensörleri sayesinde eşyalara çarpmadan ortamı süpürebilirler. Ayrıca robot süpürgelerin çok katlı ya da dubleks evlerde kullanımı düşünülerek tasarlanmış özellikleri de bulunur. Bu özelliğe sahip robot süpürge arçelik markasının üretmiş olduğu ürünlerde merdiven algılayıcı sensör blunur. Bu sensör sayesinde robot süpürge evinizi süpürürken merdivenin başına geldiğinde bu yüksekliği algılar ve yönünü değiştirerek cihazın merdivenden düşmesine engel olur. Robot süpürge üreten firmalar birçok özellikte ve modelde robot süpürge üretirler. Bu sayede robot süpürgeniz daha kullanışlı bir hale gelir.

Robot Süpürge Fiyatları

Robot süpürge fiyatları sahip oldukları teknoloji ile doğru orantılı olarak değişkenlik gösterir. Yüksek teknoloji ile üretilen robot süpürgelerin fiyatları diğer robot süpürgelere oranla daha farklı olur. Örneğin; navigasyon, otomatik şarj özelliği, kir algılama özelliği gibi teknolojilere sahip ürünlerin fiyatlarında farklılık olabilir. Bazı robot süpürgelerin manuel kullanım özellikleri de bulunur. Manuel kullanım özelliğine sahip robot süpürgeler uzaktan kumanda ile de çalıştırılabilir. Ayrıca robot süpürgelerin farklı özel temizlik modları bulunur. Bu özel temizleme modlarının çeşitliliği robot süpürgelerin fiyatlarına da yansır. Bazı robot süpürgeler de sessiz çalışma özelliği bulunur. Bu şekilde farklı özelliklere sahip birçok robot süpürge üretildiğinden fiyatlarda farklılıklar da karşımıza çıkar. Robot süpürge fiyatları belirlenirken süpürgenin motor gücü fiyatlar üzerinde belirleyici rol oynar. Ayrıca robot süpürgenin şarj edilme süresi ve tek seferlik şarj ile  süpürebilme kapasitesi de robot süpürge fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında yer alır. 

Robot Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürge satın alırken dikkat edilmesi gereken konuların başında robot süpürgenin tek seferlik süpürme kapasitesi yer alır. Özellikle eviniz geniş metrekareli bir ev ise tek seferde daha uzun süreli süpürme kapasitesine sahip olan bir robot süpürge alabilirsiniz. Ayrıca geniş metrekareli evlerde yaşayan kullanıcıların robot süpürgenin toz haznesinin kapasitesine dikkat etmesi gerekir. Robot süpürgelerin bazı modellerinde toz haznesinin yanında su haznesi de bulunur. Bu sayede robot süpürgeniz evinizi hem süpürür hem de paspas yapar. Robot süpürge modellerinde olan İlife robot süpürge hem toz haznesine hem de su haznesine sahiptir. Bu sayede robot süpürge paspas yapabilme özelliğini de içinde barındırır. Eğer robot süpürgeniz evinizi hem süpürsün hem de paspas yapsın istiyorsanız robot süpürge ve ıslak paspas özelliği bulunan süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Robot süpürge satın almadan önce cimri.com’u ziyaret ederek robot süpürge modelleri hakkında bilgi sahibi olup, kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Hızlı

Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
Fiyatları sürekli güncelliyoruz.

En Ucuz

Aynı Ürüne Daha Fazla Para Vermeyin.
Aradığınız ürün hangi satıcıda kaç paraya satılıyor.

Güvenilir

Yalnızca bir ürünü bir gün değil,
Her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.

dubai vize buca escort şirinevler escort denizli escort çiğli escort istanbul escort Anadolu Yakası Escort denizli escort buca escort izmir escort gaziantep escort gaziantep escort ankara escort escort ankara meritroyalbets.net slot siteleri meritking escort istanbul şişli escort mecidiyeköy escort ataköy escort maltepe escort denizli escort izmir masaj izmir masaj salonu şişli escort esenyurt escort avcılar escort istanbul escort marmaris escort