Asus N550JK-CN167D

Asus N550JK-CN167D
Ürün Resimleri İçin
  • 3,398.99 ₺ 3,133.94 ₺
  • Kazanç : 265.05 ₺ÇAĞIN TEKNOLOJİSİ

Asus markasının ürettiği Asus N550JK-CN167D modeli üzerinde son teknolojiyi bulunduran ürün mayyo.com tarafından uygun fiyatlarla satılmakta ve güvenle teslim edilmektedir. Bu ürün oyun severlerin ve takılmadan bilgisayar kullanmak isteyen her insanın tercih edebileceği bir bilgisayardır. Bilgisayar şık tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Rakipleri arasından sıyrılabilecek bilgisayarın teknik özellikleri insanı bilgisayar alanında tatmin etmeye yetmektedir.

Asus N550JK-CN167D modelinde İntel sınıfının son ürünleri olan İntel Core İ7-4700HQ işlemci ile 3.4 GHz hıza çıkabilen performans bunun yanında 16GB’a kadar ram desteği ile programlar arası hızlı ve sorunsuz geçiş sağlar. 1.5 TB hafızası ile dosyaları silme ve aktarma sorunu olmadan istediğiniz belgeleri depolayabilirsiniz. DVD ± RW DUAL ile CD ve DVD’lerinizi rahatlıkla açabilir ve oynatabilirsiniz. NVIDIA GeForce GTX 850M 4GB GDDR5 Ekran Kartı ile oyun performanslarında sıkıntı çekmezsiniz ve takılmadan doya doya oyun oynayabilirsiniz.

16.6” Full HD LED ekranı sayesinde görüntü şöleni çekmenize yardımcı olur. Bluetooth 4.0 özelliği ile dosyalar daha hızlı aktarılmakta. Asus Sonic Master ile sesler daha kaliteli duyulmaktadır. 3 adet son teknoloji Usb 3.0 özelliği ile daha hızlı aktarım hızı sağlamakta. 6 MB işlemci önbelleği ile benzeri ürünlerden sıyrılıp ön sıralarda yer almakta. HDMI çıkışı ile genel kullanım rahatlığı sağlamakta ve ince oluşu ile tasarım severlerin gözlerini üzerine çekmektedir.

Genel olarak bahsettiğimiz ürün oyun severler ve sıkıntısız olarak bilgisayar kullanmak isteyenlerin tercihi olmakta haklı aynı zamanda bilgisayar tasarım yönüyle estetik güzelliğe önem verenlerin tercihi olmakta teknolojinin hızla aktığı çağımızda teknolojiyi rahatlıkla yakalayabileceğiniz bir bilgisayarınızın olması temel ihtiyaçlarınız arasında. Çağımızın gereksinimlerini karşılayan bu bilgisayar Asus N550JK-CN167D olarak karşımıza çıkmakta ve tercih edilmekte.

Yorum Yaz

Not: HTML kod kabul edilmiyor

Diğer Ürünler

Hızlı

Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
Fiyatları sürekli güncelliyoruz.

En Ucuz

Aynı Ürüne Daha Fazla Para Vermeyin.
Aradığınız ürün hangi satıcıda kaç paraya satılıyor.

Güvenilir

Yalnızca bir ürünü bir gün değil,
Her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.