Samsung C3222 Ch@t 322

Samsung C3222 Ch@t 322
Ürün Resimleri İçin
  • 299.00 ₺En Ucuz : 299, En Pahalı 299, Toplam 1 Satıcı
Marka: Samsung
Model: C3222 Ch@t 322


Ürün özellikleri:

QWERTY ile daha fazlası, Dual SIM ile tasarruf
DUOS ile QWERTY klavye sunan ilk cep telefonu, Samsung Ch@t 322 Wi-Fi, yolculuk eden profesyonellere ve daha çok mesaj gönderenlere daha iyi mobil seçenekler sunar. İster iki telefon numarasıyla dolaşın ister farklı tarifelerin avantajlarından yararlanın, iki SIM karta erişim iki kat rahatlıkla iletişiminizi korumanıza yardımcı olur. E-postalarınıza, favori sosyal ağ sitelerinize hatta anlık mesajlaşma hizmetine istediğiniz zaman istediğiniz yerde erişmenin keyfini çıkarın. Optik yön tuşu ve menü kısayolları gezinmenizi QWERTY klavye ise metin girişini çocuk oyuncağı haline getirir. İş arkadaşlarınızla, dostlarınızla ve ailenizle her zaman bağlantıda olun!


DUOS ile sorunsuz
2 SIM karta aynı anda erişin! İki cep telefonunun gücü, rahatlığı ve bağlanma olanağını tek telefonda birleştirin. İster kişisel ve iş çağrılarınızı ayırın, farklı bölgelerde yolculuk ederken üstün kapsama alanına sahip olun ister en avantajlı arama tarifelerinden yararlanın; DUOS özelliği tüm bunlara kolayca erişmenizi sağlar. Telefonunuz tüm bunları otomatik olarak yaparken neden SIM kartlar arasında manuel geçiş yapasınız?!

Optik Dokunmatik Yönlendirme Tuşu ile Gelişmiş Arayüz
Samsung Ch@t 322 Wi-Fi sadece iletişimde kalmanız için benzersiz fonksiyonlarla donatılmamıştır. Hareket halinde çalışırken gelişmiş kullanıcı arayüzü kullanımını oldukça kolay hale getirir! Optik dokunmatik yönlendirme tuşu menüleri sorunsuzca gezmenizi ve fonksiyonları hızlandırmanızı sağlar. Mobil dünyayı daha sezgisel ve daha rahat keşfedin.


Sosyal hayata her zaman bağlı olun
İş ya da eğlence amacıyla iletişimi korumak çok önemlidir! İşte bu nedenle telefonunuz Facebook ve Twitter gibi favori sosyal ağ sitelerine erişimle birlikte gelir. Anlık mesajlaşma programı ile sohbet de edebilirsiniz. Ana ekrandaki kolay kısayolları ve canlı güncellemeleri ile her zaman sosyal olarak güncel kalırsınız. E-posta hiç bu kadar kolay olmamıştı - cep telefonunuz otomatik olarak e-posta hesaplarınızı kontrol ettiği için yeni e-postaları sürekli kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Samsung ile sosyal hayatı takip etmek çok kolay!

DUOS için Özelleştirilmiş UX
2 SIM kart taşımak ve yönetmek kolay değil ancak Samsung Ch@t 322 Wi-Fi ile sorunsuzca gerçekleşir. Kenardaki SIM kart geçiş anahtarı ve Akıllı ana ekran, tüm bilgileri ve SNS ya da IM, e-posta, program ve daha fazlası ile gelen güncellemeleri ihtiyaç duydukça kontrol etmenizi sağlar.


Yorum Yaz

Not: HTML kod kabul edilmiyor

Diğer Ürünler

Hızlı

Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
Fiyatları sürekli güncelliyoruz.

En Ucuz

Aynı Ürüne Daha Fazla Para Vermeyin.
Aradığınız ürün hangi satıcıda kaç paraya satılıyor.

Güvenilir

Yalnızca bir ürünü bir gün değil,
Her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.