Remaks Okyanus Masa Takımı - Beyaz 24521226

En ucuz Remaks Okyanus Masa Takımı - Beyaz 24521226 fiyatı

Türkiye'de en ucuz fiyat

0 yorum | Yorum yaz

Remaks Okyanus Masa Takımı - Beyaz 24521226 Fiyatları


En Ucuz : 284.90 TL 0 fiyat teklifi

Remaks Okyanus Masa Takımı - Beyaz 24521226 Özellikleri, Teknik DetaylarıTemel bilgiler

Marka
  • Remaks
Renk
  • Beyaz


Remaks Okyanus Masa Takımı – Beyaz

Mutfakta, balkonda, terasta, yazlık verandasında ya da evin dilediğiniz bir köşesinde keyifle kullanabileceğiniz bir takımdır. Beyaz renkteki takımı dilediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Her ortama şıklık katacaktır.

Remaks Okyanus Masa Takımı Özellikleri
Beyaz renkteki takım, 1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşur. Masa ve sandalye ayakları demir profilden üretilmiştir. Masa ayakları 51 mm çapında 1 mm kalınlığındadır. Masanın birinci sınıf yongapan malzemeden olan üst tablası ise 18mm kalınlığındadır. Sandalyeler çok konforlu ve şık bir yapıda tasarlanmıştır. 32mm profilden üretilen sandalyelerin oturma kısmı panço deri malzemeden olduğu için kolayca silinebilir. Panço deri, 2.5 cm süngerin üzerine kaplama olarak uygulanmıştır. Sırt kısımda ise preslenmiş konturaplak kullanılmıştır.

Mutfakta Pratik Bir Masa Takımı

Mutfağınızda 4 kişi rahatlıkla yemek yemeniz için uygun olan masa takımı, aşırı büyük bir yapıda tasarlanmadığı için kolayca küçük mutfaklara dahi uyum sağlayabilir. Balkonda da kullanabileceğiniz bu takımın en önemli avantajı beyaz renkte olmasıdır. Beyaz olduğu için hemen her mobilya ile ya da her dekorasyon yapısıyla kolayca uyum sağlayabilir.

Remaks Okyanus Masa Takımı - Beyaz 24521226 yorumlarını okuyun


Remaks Okyanus Masa Takımı - Beyaz 24521226 yorum yapın
Oyunuz :