Hakkımızda


Mayyo.com yüzlerce e-ticaret mağazasına ait yüzbinlerce ürünü fiyat ve teknik detayları ile birlikte listemektedir.

-Tüketiciler aramış olduğu ürünü Mayyo.Com üzerinde araştırarak o ürün Türkiye'de hangi mağazada kaç paraya satıldığını öğrenebilirler.

-Bir alışverişte en uygun fiyatlı ürünü bulmanın yanında o mağazanın hizmet kalitesi nedir bilmek gerekir, mağazanın güvenilirlik durumu ve siz tüketicilere sunduğu kolaylıklar çok önemlidir. Biz bu realiteden yola çıkarak Mayyo.com'da ürünleri listelenen mağazalar puanlanır, anket ve yorumlarla değerlendirilir. İnternet kullanıcıları da bu tarafsız göstergelerden faydalanarak ucuz fiyat ve güvenililirlik dengesini kuran mağazalara yönelme imkanı yakalar.

- Ürün açıklamalarında geniş bir içerik veritabanına sahibiz, sizlere değişik ürünlerin detaylı teknik özelliklerini kıyaslayıp incelemeyi sunuyoruz. Bu sayede ilgilendiğiniz farklı ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilir en doğru seçeneği bulabilirsiniz.

- Alışveriş yaptığınız mağazalarin hizmeti ve satın aldığınız ürünler hakkında yorum yazarak görüşlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Mayyo.Com’da yayınladığımız bu müşteri yorumları yeni alışveriş yapacak kişiler için yol gösterici olmanın yanında, mağazaların da hatalarını tespit edip düzeltmeleri için faydalıdır, bu bağlamda görüşlerinizi bize bildirmenizi rica ediyoruz. Doğru değerlendirmeler yapabilmek için görüşlerinize ihtiyacımız olduğunu unutmayın!

- Mayyo.Com e-ticaret siteleri için her geçen gün daha fazla ziyaretçi ve satış sağlamaktadır. E-ticaret siteleri Mayyo.Com sayesinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşma ve kalitlerini sergileme imkanı elde ederler. Mayyo.Com'da ürünlerini ve fiyatlarını sergilediğimiz mağazalar Türkiye’nin en saygın alışveriş siteleri ile rekabet ortamı yakarlarken, satışlarını ve marka bilinirlik oranlarını arttırmaktadırlar. Mayyo.Com'un sağladığı bu platform sayesinde, firma sahiplerine piyasadaki fiyat ve kalite dengelerini gözlemlemeleri açısından bir çok fayda sunmaktayız.

Siz firma sahipleri e-ticaret mağazası işletiyor ve ürünlerinizin Mayyo.Com'da listelenmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistemimize dahil olmak için Mağaza Başvuru formunu doldurup bizimle iletişime geçin. Yayınladığınız ürünler/fiyatlar geniş bir kitleye en ucuz ve etkili biçimde ulaşacaktır.