Dominguez Profesyonel Keman 4/4 DVPG44

En ucuz Dominguez Profesyonel Keman 4/4 DVPG44 fiyatı

Türkiye'de en ucuz fiyat

0 yorum | Yorum yaz

Dominguez Profesyonel Keman 4/4 DVPG44 Fiyatları


En Ucuz : 440.30 TL 1 fiyat teklifi

Dominguez Profesyonel Keman 4/4 DVPG44 Özellikleri, Teknik DetaylarıTemel bilgiler

Marka
  • Dominguez


Marka :  Dominguez
Ürün Kodu :  DVPG44ADV

Dominguez Profesyonel Kuşgözü Keman 4/4 DVPG44ADV. AŞAĞIDAKI AĞAÇLAR ÖZENLE SEÇILMIŞTIR. EL YAPIMIDIR. Önkapak: Masif 1. sınıf LadinYanlar: Masif 1. sınıf Kelebek KuşgözüSap ve Eşik: Masif 1. sınıf Kelebek KuşgözüKuyruk: Abanoz AğacıYay: Sekizgen Profesyonel Yay, Moğol At Kuyruğu & Ğül Ağacı Abanoz frog Çantası: Profesyonel Oxford hard caseÇenelik: 1. kalite masif Abanoz AğacıKlavye: 1. kalite masif Abanoz Ağacı Özel elcilası ile eskitme antik görünüm verilmiştir. Reçine dahil tam takım.  Üretim : Yüksek kalite standartında MuzikAletleri. com adına üretilmektedir.
MuzikAletleri. com ithalatını, pazarlamasını veya üretimini yapıtırdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır.
Satışa sunulan her ürün KALITE KONTROL birimi tarafından tespit edilmekte, onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır.
Fiyat kıyaslamalarınızda, ürün satış sonrası destek, arızalı ürün veya değişim sorunlarını lütfen göz önünde bulundurunuz.
Satın alacağınız her ürün, bilgi, arıza ve servis gerektiren durumlarda MuzikAletleri. com Teknik servisi ile her zaman yanınızda olacaktır.
Tüm yerli, ithal, marka ve model aksamlar, profesyonel müzik aletleri, çalgılar ve enstrümanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.
Ithalatçı Firma | Genel Dağıtım : Müzik Aletleri . com International Türkiye.  
  • Dominguez Profesyonel Kuşgözü Keman 4/4 DVPG44ADV. AŞAĞIDAKI AĞAÇLAR ÖZENLE SEÇILMIŞTIR. EL YAPIMIDIR. Önkapak
  • Masif 1. sınıf Ladin Yanlar: Masif 1. sınıf Kelebek Kuşgözü Sap ve Eşik: Masif 1. sınıf Kelebek Kuşgözü Kuyruk: Abanoz Ağacı Yay: Sekizgen Profesyonel Yay, Moğol At Kuyruğu & Ğül Ağacı Abanoz frog Çantası: Profesyonel Oxford hard case Çenelik: 1. kalite masif Abanoz Ağacı Klavye: 1. kalite masif Abanoz Ağacı Özel elcilası ile eskitme antik görünüm verilmiştir. Reçine dahil tam takım.

Dominguez Profesyonel Keman 4/4 DVPG44 yorumlarını okuyun


Dominguez Profesyonel Keman 4/4 DVPG44 yorum yapın
Oyunuz :