Extreme Xelh20

En ucuz Extreme Xelh20 fiyatı

Türkiye'de en ucuz fiyat

0 yorum | Yorum yaz

Extreme Xelh20 Fiyatları


En Ucuz : 510.54 TL 1 fiyat teklifi

Extreme Xelh20 Özellikleri, Teknik DetaylarıTemel bilgiler

Marka
  • Extreme


Marka :  Extreme 
Ürün Kodu :  XELH20SB

Gitar Elektro Extreme XELH20SB SOLAK. Stratocaster KasaSap : Gül AğacıManyetikler: 3 tekli (single)Perde Sayısı: 22Ebatlar: 98X32X08 cmRenk: Gün Batımı / SunburstEn önemlisi; bu gitar solak gitaristler için özel üretilmiştir.  Üretim : Yüksek kalite standartında MuzikAletleri. com adına üretilmektedir.
MuzikAletleri. com ithalatını, pazarlamasını veya üretimini yapıtırdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır.
Satışa sunulan her ürün KALITE KONTROL birimi tarafından tespit edilmekte, onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır.
Fiyat kıyaslamalarınızda, ürün satış sonrası destek, arızalı ürün veya değişim sorunlarını lütfen göz önünde bulundurunuz.
Satın alacağınız her ürün, bilgi, arıza ve servis gerektiren durumlarda MuzikAletleri. com Teknik servisi ile her zaman yanınızda olacaktır.
Tüm yerli, ithal, marka ve model aksamlar, profesyonel müzik aletleri, çalgılar ve enstrümanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.
Ithalatçı Firma | Genel Dağıtım : Müzik Aletleri . com International Türkiye.
  • Gitar Elektro Extreme XELH20SB SOLAK. Stratocaster Kasa. Sap
  • Gül Ağacı Manyetikler: 3 tekli (single) Perde Sayısı: 22 Ebatlar: 98X32X08 cm Renk: Gün Batımı / Sunburst En önemlisi; bu gitar solak gitaristler için özel üretilmiştir.

Extreme Xelh20 yorumlarını okuyun


Extreme Xelh20 yorum yapın
Oyunuz :