Philips Dvp2880

En ucuz Philips Dvp2880 fiyatı

Türkiye'de en ucuz fiyat

0 yorum | Yorum yaz

Philips Dvp2880 Özellikleri, Teknik DetaylarıTemel bilgiler

Marka
  • Philips
Ürün Çeşidi
  • DVD Oynatıcı

Teknik özellikler

Özellikler
  • USB Desteği, HDMI Çıkışı


HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition;a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar;HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p;de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.
CinemaPlus ile daha iyi, daha keskin ve daha net görüntüler;Kristal netliğinde ve gerçeğiyle aynı görüntülerle gözlerinize ziyafet çekin. Akıllı algoritma CinemaPlus, her bir karedeki her bir pikseli analiz ederek keskinliği ve renk dengesini iyileştirir. Sonuçlar nettir; daha fazla ayrıntı görebilirsiniz, görüntüler kristal netliğindedir ve her şey son derece doğal görünür. Film geceleri artık eskisi gibi olmayacak.
ProReader Drive ile her türlü diskte sorunsuz oynatma;ProReader Drive ile sorunsuz bir şekilde filmlerinizin ve videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Kirlenmiş veya çizilmiş eski disklerin dahi, herhangi bir hasar işareti söz konusu olmadan başından sonuna kadar oynatılacağından emin olabilirsiniz. ProReader Drive, kullandığı mükemmel teknolojinin yardımıyla zayıf analog sinyalleri güçlü dijital sinyallere dönüştürür ve mükemmel durumda olmayan disklerin de baştan sona sorunsuz oynatılabilmelerini mümkün kılan bilgileri elde eder. Hemen hemen tüm video formatlarını okuyabilen ProReader Drive, istediğiniz her şeyi izleyebileceğinize dair sınırsız bir güvence sağlar.
Güçlendirilmiş DivX video oynatımı için DivX Ultra Sertifikalıdır;DivX desteği sayesinde, satın aldığınız Hollywood filmleri dahil olmak üzere Internet;ten aldığınız DivX kodlu video ve filmlerin keyfini oturma odasının rahatlığında çıkarabilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları, DivX Ultra Certified Philips Blu-ray veya DVD oynatıcı cihazınızda oynatmak/çalmak amacıyla CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 tabanlı bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.
Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink;EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.
USB flash sürücülerden ortam oynatmak için USB Media Link;Evrensel Seri Veri Yolu ya da USB, PC;ler, çevre birimler ve elektronik cihazlar arasında kolay bağlantı sağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. USB Media Link ile tek yapmanız gereken USB cihazınızı takmak ve film, müzik veya fotoğraf seçip keyfini çıkarmaktır.
Her seferinde optimum izleme için Ekrana Sığdırma;Her türlü TV;de ne izliyor olursanız olun Ekrana Sığdırma özelliği görüntünün ekranın tamamını doldurmasını sağlar. Ekranın altında ve üstündeki rahatsızlık verici siyah boşluklar usandırıcı manuel ayarlamalar yapmadan ortadan kaldırılır. Yalnızca Ekrana Sığdırma düğmesine basın, formatı seçin ve tam ekran olarak filmin tadını çıkarın

Görüntü/Ekran;
D/A dönüştürücü: 12 bit, 108 MHz
Görüntü güçlendirme: HD (720p, 1080i, 1080p), Aşamalı Tarama, Video Geliştirme (720p, 1080i/p)
Ses;
D/A dönüştürücü: 24 bit, 192 kHz
Frekans tepkisi: 30-20000 Hz
Çapraz Karışma (1kHz): > 100 dB
Bozulma ve Gürültü (1kHz): > 85 dB
Dinamik Aralık (1kHz): > 90 dB
Ses Sistemi: Dolby Dijital
Sinyal gürültü oranı: > 100 dB
Video Oynatma;
Sıkıştırma formatları: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2
Video disk oynatma sistemi: NTSC, PAL
Müzik Çalma;
Sıkıştırma formatı: Dolby Dijital, MP3, PCM, WMA
MP3 bit hızları: 8 - 320 kbps
WMA bit hızları: 32 - 192 kbps
Resim Oynatma;
Sıkıştırma formatı: JPEG
Görüntü Güçlendirme: Fotoğrafları çevirin, Döndürme, Slayt Gösterisi, MP3 çalarak slayt gösterisi, Büyütme
Dosya Formatı;
Ses: mp3, wma
Görüntü: JPEG
Video: avi, divx, mpeg, mpg
Optik Oynatma Ortamı;
Oynatılabilir Diskler: CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD +R/+RW, DVD -R/-RW, Kodak Görüntü Diski, SVCD, VCD
Bağlantı;
Ön Bağlantılar: USB 2.0
Arka Bağlantılar: Analog ses Sol/Sağ çıkışı, Kompozit video (CVBS) çıkışı, Dijital koaksiyel çıkış, HDMI çıkışı
Kullanılabilirlik;
Çocuk Koruması: Çocuk Kilidi, Ebeveyn Kontrolü
Güç;
Güç kaynağı: 220-240V, 50/60 Hz
Güç tüketimi: < 11 W
Bekleme modunda güç tüketimi: < 0.5 W

Philips Dvp2880 yorumlarını okuyun


Philips Dvp2880 yorum yapın
Oyunuz :